Форум про дівоче життя — місце, де ми ділимося думками, досвідом, порадами та історіями. Тут можна обговорювати дружбу, навчання, стиль, натхнення та все, що хвилює сучасних дівчат.
Користувачі
Реєстрація
Вхід| Учасник | Думка | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
користувач/ка ![]() |
| ||||||
| Повідомлення # 1 | |
сьогодні в 18:23 | |||||
користувач/ка ![]() |
| ||||||
| Повідомлення # 2 | |
сьогодні в 18:58 | |||||
користувач/ка ![]() |
| ||||||
| Повідомлення # 3 | |
сьогодні в 19:17 | |||||
| ◄ Ех нежный, сагитария или стрелолист : Попередня тема |